Till startsidanTill startsidan

Medarbetare

Vi på EFN arbetar för att göra ekonomi lättförståeligt. Här är alla medarbetare som bidrar till detta.

  • Albin Kjellberg

    Albin Kjellberg

    Redaktionalbin.kjellberg@efn.se

  • Andreas Nylander

    Andreas Nylander

    Redaktionandreas.nylander@efn.se

  • Anna Fagerström

    Anna Fagerström

    Ansvarig utgivareanna.fagerstrom@efn.se

  • Ara Mustafa

    Ara Mustafa

    Redaktionara.mustafa@efn.se

  • Aron Hagerman

    Aron Hagerman

    Grafikaron.hagerman@efn.se

  • Elin Nilsson

    Elin Nilsson

    Webbredaktörelin.nilsson@efn.se

  • Jacob Nyström

    Jacob Nyström

    Redaktionjacob.nystrom@efn.se

  • Jonas Frändén

    Jonas Frändén

    Redaktionjonas.franden@efn.se

  • Julia Delin

    Julia Delin

    Programledarejulia.delin@efn.se

  • Kristin Sörman

    Kristin Sörman

    Administrativ chefkristin.sorman@efn.se

  • Lars Jonsson

    Lars Jonsson

    Foto

  • Ludwig Sahlén

    Ludwig Sahlén

    Redigeringludwig.sahlen@efn.se

  • Madeleine Bolander

    Madeleine Bolander

    Vdmadeleine.bolander@efn.se

  • Magnus Eriksson

    Magnus Eriksson

    Redaktionschefmagnus.eriksson@efn.se

  • Michael Shacham

    Michael Shacham

    Redigering

  • Michaela Berglund

    Programledaremichaela.berglund@efn.se

  • Petra Bergman

    Petra Bergman

    Redaktionpetra.bergman@efn.se

  • Tillbaka till startsidan